Поиск       
Iсторiя життя кожного - iсторiя нашої держави України!

 

Кукоба Анатолій Тихонович

БІОГРАФІЯ

Народився 8 листопада 1948 р. в м. Полтаві, в робітничій сім’ї.
Освіта вища. Закінчив Полтавський інженерно-будівельний інститут, інженер-будівельник.
Трудову діяльність розпочав робітником. Після закінчення інституту та служби у Збройних силах працював майстром, інженером, начальником будівельної організації.
З 1977 р. перебуває на виборних посадах у місцевих органах влади, де здебільшого вів питання капітального будівництва.
У квітні 1990 р. очолив Полтавську міську раду.
Єдиний в Україні міський голова, який чотири рази (у 1990, 1994, 1998, 2002 рр.) обирався головою міської ради, а після прийняття Закону “Про місцеве самоврядування” - міським головою.
Народний депутат України 4 скликання з 04.2002 р. по виборчому округу № 145 Полтавської області.
Багато років віддав становленню, зміцненню та розвитку місцевого самоврядування. Один із співзасновників Асоціації міст України. Брав активну участь у підготовці ряду нормативних актів, у тому числі Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”.
Роки його перебування на чолі міського самоврядування характеризуються інтенсивним соціально-економічним розвитком Полтави, зміцненням міського комунального господарства, розвитком інфраструктури міста. За ці роки було запроваджено ряд ефективних соціальних програм. Чимало зроблено в розвитку охорони здоров’я населення, транспорту, зв’язку, благоустрої. Значних успіхів досягнуто у виконанні міської комплексної програми відродження Полтави як духовного та культурного центру України. Полтава - єдине місто в Україні, удостоєне за успіхи в соціально-економічному розвитку Почесної грамоти Кабінету Міністрів України та Державної премії України в галузі архітектури за комплексну реконструкцію історичного центру міста. Полтава неодноразово визнавалася містом кращого благоустрою.
Лауреат Державної премії України в галузі архітектури. Заслужений будівельник України. Кандидат технічних наук.
Проводить велику громадську та благодійну роботу. Він - один із співзасновників і почесний президент Фонду захисту та підтримки талановитих дітей.
Почесний громадянин міста Полтави. Удостоєний нагороди Української академії наук національного прогресу - срібної медалі “За видатні заслуги у прогресі суспільства”, відзнаки Президента України “Орден князя Ярослава Мудрого” IV ступеня.
Лауреат Всеукраїнської програми “Лідери регіонів”, 2002 р.
Нагороджений орденом князя Ярослава Мудрого ІІІ ст. (12.2004 р.).


СОЗДАТЬ САЙТ


ГЛАВНАЯ
404 Not Found

Not Found

The requested URL /clients/openua_net/linkmoneyssi.php was not found on this server.


Apache/2.4.18 (Ubuntu) Server at lm-code.ru Port 80
Биографический портал © Открытая Украина 2000 - 2007
при использовании материалов сайта, ссылка на сайт обязательна
Проект студии © «ЗЕМЛЯ»